Küpsiste poliitika

Mis on küpsis?

Küpsis on lihtne tekstifail, mille veebisaidi server salvestab teie arvutisse või mobiilsideseadmesse. Ainult see server saab salvestatud küpsist otsida või selle sisu lugeda.

Kõik küpsised on teie veebibrauserile ainulaadsed. See sisaldab teatud anonüümset teavet nagu ainuidentifikaator, saidi nimi ja mõned numbrid. Küpsis võimaldab veebisaidil jätta meelde teie eelistusi.

Küpsised võib määrata teie külastatav veebisait (autori küpsised) või teised veebisaidid, mille sisu teie vaadeldav veebisait sisaldab (kolmanda osapoole küpsised).

Lisateavet küpsiste kohta leiate veebisaidil HowStuffWorks olevast põhjalikust juhendist: How Internet Cookies Work

Küpsiste lubamine/keelamine

Meie veebisaiti külastades nõustute küpsiste kasutamise ja salvestamisega oma lõppseadmesse. Meie veebisaiti saab vaadata ka ilma küpsisteta, kuid see piirab teile saadaolevaid teenuseid.

Küpsiste salvestamist teie lõppseadmesse saab takistada, seadistades oma brauseri küpsistega mitte nõustuma. Pidage meeles, et enamiku brauserite vaikeseadmed nõustuvad küpsistega.

Lisaks on teil võimalik oma lõppseadmesse salvestatud küpsiseid igal ajal kustutada. Suuniseid selle kohta leiate oma brauseri või lõppseadme juhendist.